Ataşehir Haberci Gazete
GÜNCEL SİYASET SÖYLEŞİ EĞİTİM SAĞLIK EKONOMİ KÜLTÜR SANAT SPOR ÖZEL HABER
Ataşehir Kaymakamlık Kupası Töreni Yapıldı…Tarih 04 Haziran 2013, 14:12 Editör: Editör

Ataşehir Kaymakamlık Kupası Töreni Yapıldı…

2012 -2013 Eğitim öğretim yılı Ataşehir Kaymakamlığı kupası ödül töreni bugün saat 10.00’da Zübeydehanım Öğretmenevi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

 Saygı duruşunda bulunma ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan etkinlikte konuşan Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Asılsoy, dereceye giren öğrencileri ve öğretmenleri kutlayarak, başarılarının devamını diledi.

Asılsoy, “Sağlam kafanın sağlam vücutta bulunduğunu söyleyen, Gazi Mustafa Kemal Atatürk, sporun insanın hayatında ne derece önemli olduğunun altını bu sözlerle çizmiştir. Bu yüzden bu tür turnuvalar çok önemlidir” dedi.

 

Öğrenciler ödüllerini Ataşehir Kaymakamı Tugut Çelenkoğlu ve Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Asılsoy’un elinden aldı.

 

Elde etmiş oldukları dereceler ile Ataşehir’de ortaokullar arasında yılın en başarılı okulu          Celal Yardımcı Ortaokulu olurken, Özel Denizatı Ortaokulu 2. Mustafa Öncel Ortaokulu da 3. Oldu.         

 

Elde etmiş oldukları dereceler ile ortaöğretim okulları arasında yılın en başarılı okulları ise şöyle belirlendi: Mehmet Rauf Lisesi 1. , Özel Bostancı Doğa Anadolu Lisesi 2.  ve Esatpaşa Ticaret Meslek Lisesi de 3. oldu

Futbol turnuvasında 11.03.2013-05.04.2013 tarihleri arasında  Libade ve Yeni Sahra Spor Kulüpleri sahalarında oynan maçların sonuçları da açıklandı:

 Küçük Erkekler Grubunda;

  1. Cemile Besler Ortaokulu
  2. İhsan Kurşunoğlu Ortaokulu
  3. Mustafa Öncel Ortaokulu

 

Yıldız Erkekler Grubunda;

 

  1. Fetih İMKB Ortaokulu
  2. Akşemseddin Ortaokulu
  3. Ali Nihat Tarlan Ortaokulu

GENÇ ERKEK

  1. Esatpaşa Ticaret Meslek Lisesi
  2. Mehmet Rauf Lisesi
  3. Nuri Cıngıllıoğlu Lisesi

 

 

Öğretmenler Turnuvası Sonuçları;

 

ÖĞRETMENLER ARASI VOLEYBOL TURNUVASI

  1. Özel Ataşehir Bilfen Ortaokulu
  2. Esatpaşa Ticaret Meslek Lisesi
  3. İhsan Kurşunoğlu Ortaokulu

 

ÖĞRETMENLER ARASI FUTBOL TURNUVASI

  1. Halil Atamavcı Ortaokulu
  2. Sosyal Meskenler Ortaokulu
  3. Habire Yahşi Anadolu Lisesi

 

Basketbol Turnuvasında 01.04.2013-19.04.2013 tarihleri arası Ali Fuat Cebesoy Ortaokulu Spor Salonunda oynan maçlarda ise;

 

Küçük kızlar Grubunda;

  1. Yahya Kemal Beyatlı Ortaokulu
  2. Özel Denizatı Ortaokulu
  3. Halil Atamavcı Ortaokulu

 

Küçük Erkekler Grubunda;                        

  1. TEB Ataşehir Ortaokulu
  2. Özel Ataşehir Bilfen Ortaokulu
  3. Özel Denizatı Ortaokulu

 

Yıldız Erkekler Grubunda;

  1. Halil Atamavcı Ortaokulu
  2. Ali İhsan Hayırlıoğlu Ortaokulu
  3. Celal Yardımcı Ortaokulu

 

Yıldız Kızlar Grubunda;

  1. Özel Bostancı Doğa Ortaokulu
  2. Özel Ataşehir Bilfen Ortaokulu
  3. Özel Denizatı Ortaokulu

 

Genç Kızlar Grubunda;

  1. Özel Fenerbahçe Spor Kulübü Anadolu Lisesi
  2. Özel Bostancı Doğa Anadolu Lisesi
  3. Özel Ataşehir Doğa Anadolu Lisesi

 

Genç Erkekler Grubunda;

  1. Özel Bostancı Doğa Anadolu Lisesi
  2. TEB Ataşehir Anadolu Lisesi
  3. Ataşehir Anadolu Lisesi

 

 

 

 

 

Futsal Turnuvası, 18.04.2013-08.05.2013 tarihleri arası Celal Yardımcı Ortaokulu spor salonunda oynandığı ve sonuçlarının şu şekilde olduğu öğrenildi;

KÜÇÜK ERKEK                  

  1.  Kadriya-Faik Koparan Ortaokulu
  2. Pirireis Ortaokulu
  3. Çağrıbey Ortaokulu

YILDIZ KIZ           

1.       Celal Yardımcı Ortaokulu

2.       Mustafa Öncel Ortaokulu

3.       Ali İhsan Hayırlıoğlu Ortaokulu

YILDIZ ERKEK

1.       Celal Yardımcı Ortaokulu

2.       Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu

3.       Akşemseddin Ortaokulu

GENÇ KIZ

1.       Mevlana Kız Meslek Lisesi

2.       Mehmet Rauf Lisesi

3.       Esatpaşa Ticaret Meslek Lisesi

GENÇ ERKEK

1.       Nuri Cıngıllıoğlu Lisesi

2.       Remzi Bayraktar Ticaret Meslek Lisesi

3.       Mehmet Rauf Lisesi

 

 

 

07.05.2013-08.05.2013 tarihleri arası Zübeyde Hanım Öğretmenevi Salonunda yapıldı.

MİNİKLER

1.       Özel Ataşehir Doğa Ortaokulu

2.       Kayışdağı Arifpaşa İlkokulu-Ortaokulu

3.       Özel Bostancı Doğa Ortaokulu

KÜÇÜKLER

  1. Özel Denizatı Ortaokulu
  2. Mustafa Zeki Demir Ortaokulu
  3. Esatpaşa İmam Hatip Ortaokulu

YILDIZLAR

  1. Kayışdağı Arifpaşa İlkokulu-Ortaokulu
  2. Özel Denizatı Ortaokulu
  3. Kadriye-Faik Koparan Ortaokulu

GENÇLER

1.       Habire Yahşi Anadolu Lisesi

2.       Özel Denizatı Anadolu Lisesi

3.       Ataşehir Anadolu Lisesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MASA TENİSİ TURNUVASI SONUÇLARI

16.04.2013-17.04.2013 tarihleri arası Veteran Masa Tenisçileri Derneği Spor Salonunda oynanan müsabakalrın sonuçları;

KÜÇÜK KIZ

  1. Yahya Kemal Beyatlı Ortaokulu
  2. Özel Yönder Ortaokulu
  3. Özel Ataşehir Doğa Ortaokulu

KÜÇÜK ERKEK

  1. Özel Yönder Ortaokulu
  2. Kadriye Faik Koparan Ortaokulu
  3. Özel Ataşehir Adıgüzel Ortaokulu

YILDIZ KIZ

  1. Mustafa Öncel Ortaokulu
  2. Celal Yardımcı Ortaokulu
  3. Aydın Doğan Ortaokulu

YILDIZ ERKEK

  1. Özel Ataşehir Bilfen Ortaokulu
  2. Çağrıbey Ortaokulu
  3. Aydın Doğan Ortaokulu

GENÇ KIZ

  1. Mehmet Rauf Lisesi
  2. Özel Eğitim Meslek Lisesi
  3. Ataşehir Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEK

  1. Prof. Faik Somer G.S. ve Spor Lisesi
  2. Habire Yahşi Anadolu Lisesi
  3. Ataşehir Anadolu Lisesi

 

 

 

 

 

 

 

VOLEYBOLTURNUVASI SONUÇLARI

Küçükler 10.05.2013-16.05.2013 tarihlerinde Teb Ataşehir Ortaokulu spor salonunda oynandı.

KÜÇÜK KIZ

1.            TEB Ataşehir Ortaokulu

2.            Özel Denizatı Ortaokulu

3.            Özel Ataşehir Bilfen Ortaokulu

KÜÇÜK ERKEK                  

1.            Orhan Veli Ortaokulu

2.            Halil Atamavcı Ortaokulu

3.            Özel Ataşehir Bilfen Ortaokulu

Yıldızlar ve Gençler  06.05.2013-24.05.2013 tarihlerinde Esatpaşa İmam Hatip Lisesi spor salonunda oynandı.

YILDIZ KIZ

1.            TEB Ataşehir Ortaokulu

2.            Özel Denizatı Ortaokulu

3.            Sait Cordan Ortaokulu

YILDIZ ERKEK

1.            Orhan Veli Ortaokulu

2.            Celal Yardımcı Ortaokulu

3.            Halil Atamavcı Ortaokulu

GENÇ KIZ

1.            Özel Bostancı Doğa Anadolu Lisesi

2.            Özel Ataşehir Doğa Anadolu Lisesi

3.            Mehmet Rauf Lisesi

GENÇ ERKEK

1.            Mehmet Rauf Lisesi

2.            TEB Ataşehir Anadolu Lisesi

3.            Habire Yahşi Anadolu Lisesi

  1. Celal Yardımcı Ortaokulu
  2. Ali İhsan Hayırlıoğlu Ortaokulu
  3. Mustafa Öncel Ortaokulu

KÜÇÜK ERKEK

  1. Celal Yardımcı Ortaokulu
  2. Ali İhsan Hayırlıoğlu Ortaokulu
  3. Mustafa Öncel Ortaokulu

YILDIZ KIZ

  1. Celal Yardımcı Ortaokulu
  2. Mustafa Öncel Ortaokulu
  3. Akşemseddin Ortaokulu

YILDIZ ERKEK

  1. Mustafa Öncel Ortaokulu
  2. Celal Yardımcı Ortaokulu
  3. Akşemseddin Ortaokulu

GENÇ KIZ

  1. Mevlana Kız Meslek Lisesi
  2. Mehmet Rauf Lisesi
  3. TEB Ataşehir Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEK

  1. Esatpaşa Ticaret Meslek Lisesi
  2. Nuri Cıngıllıoğlu Lisesi
  3. Mehmet Rauf Lisesi

 Haber ve Görseller: Mahmut Koyunoğlu



 |  Bu haber 3164 defa okunmuştur.

Paylaş

Spor  KATEGORYSYNDEN HABERLER

Ataşehirli voleybolcuların üzerindeki karabulutlar dağılmıyor

Ataşehirli voleybolcuların üzerindeki karabulutlar dağılmıyor Türkiye Voleybol Federasyonu Bayanlar 2.Ligi B Grubu’nda mücadele eden Ataşehir Belediyespor Bayan Voleybol Takımı,...

Ataşehir Çamolukspor ile Reşitpaşaspor karşılaşması 0-0 bitti

Ataşehir Çamolukspor ile Reşitpaşaspor karşılaşması 0-0 bitti Süper Amatör Küme 3’üncü Grup’ta ligin 7’inci haftasında liderlik koltuğunda oturan Ataşehir Çamolukspor, Başıbüyük...

Ataşehir Belediyesi Briç Spor Kulübü sezonu açtı

Ataşehir Belediyesi Briç Spor Kulübü sezonu açtı Ataşehir Belediyesi Briç Spor Kulübü’nün turnuvası, bugün Batı Ataşehir’deki Ataşehir Belediyesi Spor Tesisleri...

WBC Ağır Sıklet Şampiyonu Ataşehir’e gelmiyor

WBC Ağır Sıklet Şampiyonu Ataşehir’e gelmiyor Mayıs ayında kazandığı WBC ağır sıklet şampiyonluğunu kazanan Kanadalı boksör Bermane Stiverne, Türkiye'de ...

Ataşehir Çamolukspor liderliğe yükseldi

Ataşehir Çamolukspor liderliğe yükseldi Ataşehir Çamolukspor liderliğe yükseldi Süper Amatör Lig 3’üncü Grup’ta mücadele eden Ataşehir Çamolukspor 5.haft...

Okul arazisi pahalıya patladı

Okul arazisi pahalıya patladı Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın ‘büyük yerlerden gelen emirlerle’ kendilerine verilmediğini söylediği ve 26 mil...

Ataşehir Çamolukspor hedefe adım adım yaklaşıyor

Ataşehir Çamolukspor hedefe adım adım yaklaşıyor Başkanlığını Ekrem Köse’nin yaptığı Ataşehir Çamolukspor, 4 haftadır mücadele ettiği Süper Amatör Lig 3.Grup’ta...

Kadın ligleri fikstürleri çekildi

Kadın ligleri fikstürleri çekildi Kadınlar 1, 2 ve 3. Lig fikstür çekimleri Türkiye Futbol Federasyonu'nun İstinye'deki binasında 24 Eylü...

Ataşehir Çamolukspor’dan 3.hafta galibiyeti

Ataşehir Çamolukspor’dan 3.hafta galibiyeti Süper Amatör Lig 3.Grup’ta mücadele eden Ataşehir Çamolukspor, ligin 3.haftasında Başıbüyük Stadı’nda Çamlıcaspor’u...
Korkut AKIN Korkut AKIN
Toplumsal bellek, toplumun belleği…
A. Bahçekapılı A. Bahçekapılı
Merhaba Ağustos 2014!
Oktay EKİNCİ Oktay EKİNCİ
Oktay Ekinci yazdı; Bayramlarımız hakkında...
Necati GÜNGÖR Necati GÜNGÖR
Hz. Muhammed’in Verdiği Şiir Ödülü İstanbul’da!
H. SAATÇİOĞLU H. SAATÇİOĞLU
Batı Karadeniz'deki Cennetlerden: Amasra
Hüseyin ATABAŞ Hüseyin ATABAŞ
“Avrupa Kültür Başkenti İstanbul 2010”un Ardından...

  •  
  •  
  •  

Tüm videolar

  Yavuz Bingöl Ataşehir'de...
 

Yavuz Bingöl Ataşehi

İzlenme:2958

   
  Nimetullah Topu'nun basın toplantısı
 

Nimetullah Topu'

İzlenme:3120

   
  Mustafa Sarıgül Ataşehir'de...
 

Mustafa Sarıgül Ataş

İzlenme:3068

   
  Hıfzı Topuz
 

Hıfzı Topuz

İzlenme:3272

   

Tüm fotoğraflar

  İstanbul Boğazı'nda 90. yıl Cumhuriyet kutlaması
 

İstanbul Boğazı'

İzlenme:0

   
  Şehit Öğretmen Hasan Akan İlköğretim Okulu Eğitim yılı açılışı 2013
 

Şehit Öğretmen Hasan

İzlenme:0

   
  Ataşehir TEB İlkokul ve Ortaöğretim eğitim yılı açılış 2013
 

Ataşehir TEB İlkokul

İzlenme:0

   
  Kayışdağıspor'dan Ataşehir Belediyesi'ne plaket...
 

Kayışdağıspor'da

İzlenme:0

   

ANKET

Erken seçim yapılsın mı?



Tüm Anketler

HAVA DURUMU