Ataşehir Haberci Gazete
GÜNCEL SİYASET SÖYLEŞİ EĞİTİM SAĞLIK EKONOMİ KÜLTÜR SANAT SPOR ÖZEL HABER
Ataşehir Kaymakamlık Kupası Töreni Yapıldı…Tarih 04 Haziran 2013, 14:12 Editör: Editör

Ataşehir Kaymakamlık Kupası Töreni Yapıldı…

2012 -2013 Eğitim öğretim yılı Ataşehir Kaymakamlığı kupası ödül töreni bugün saat 10.00’da Zübeydehanım Öğretmenevi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

 Saygı duruşunda bulunma ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan etkinlikte konuşan Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Asılsoy, dereceye giren öğrencileri ve öğretmenleri kutlayarak, başarılarının devamını diledi.

Asılsoy, “Sağlam kafanın sağlam vücutta bulunduğunu söyleyen, Gazi Mustafa Kemal Atatürk, sporun insanın hayatında ne derece önemli olduğunun altını bu sözlerle çizmiştir. Bu yüzden bu tür turnuvalar çok önemlidir” dedi.

 

Öğrenciler ödüllerini Ataşehir Kaymakamı Tugut Çelenkoğlu ve Ataşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil Asılsoy’un elinden aldı.

 

Elde etmiş oldukları dereceler ile Ataşehir’de ortaokullar arasında yılın en başarılı okulu          Celal Yardımcı Ortaokulu olurken, Özel Denizatı Ortaokulu 2. Mustafa Öncel Ortaokulu da 3. Oldu.         

 

Elde etmiş oldukları dereceler ile ortaöğretim okulları arasında yılın en başarılı okulları ise şöyle belirlendi: Mehmet Rauf Lisesi 1. , Özel Bostancı Doğa Anadolu Lisesi 2.  ve Esatpaşa Ticaret Meslek Lisesi de 3. oldu

Futbol turnuvasında 11.03.2013-05.04.2013 tarihleri arasında  Libade ve Yeni Sahra Spor Kulüpleri sahalarında oynan maçların sonuçları da açıklandı:

 Küçük Erkekler Grubunda;

  1. Cemile Besler Ortaokulu
  2. İhsan Kurşunoğlu Ortaokulu
  3. Mustafa Öncel Ortaokulu

 

Yıldız Erkekler Grubunda;

 

  1. Fetih İMKB Ortaokulu
  2. Akşemseddin Ortaokulu
  3. Ali Nihat Tarlan Ortaokulu

GENÇ ERKEK

  1. Esatpaşa Ticaret Meslek Lisesi
  2. Mehmet Rauf Lisesi
  3. Nuri Cıngıllıoğlu Lisesi

 

 

Öğretmenler Turnuvası Sonuçları;

 

ÖĞRETMENLER ARASI VOLEYBOL TURNUVASI

  1. Özel Ataşehir Bilfen Ortaokulu
  2. Esatpaşa Ticaret Meslek Lisesi
  3. İhsan Kurşunoğlu Ortaokulu

 

ÖĞRETMENLER ARASI FUTBOL TURNUVASI

  1. Halil Atamavcı Ortaokulu
  2. Sosyal Meskenler Ortaokulu
  3. Habire Yahşi Anadolu Lisesi

 

Basketbol Turnuvasında 01.04.2013-19.04.2013 tarihleri arası Ali Fuat Cebesoy Ortaokulu Spor Salonunda oynan maçlarda ise;

 

Küçük kızlar Grubunda;

  1. Yahya Kemal Beyatlı Ortaokulu
  2. Özel Denizatı Ortaokulu
  3. Halil Atamavcı Ortaokulu

 

Küçük Erkekler Grubunda;                        

  1. TEB Ataşehir Ortaokulu
  2. Özel Ataşehir Bilfen Ortaokulu
  3. Özel Denizatı Ortaokulu

 

Yıldız Erkekler Grubunda;

  1. Halil Atamavcı Ortaokulu
  2. Ali İhsan Hayırlıoğlu Ortaokulu
  3. Celal Yardımcı Ortaokulu

 

Yıldız Kızlar Grubunda;

  1. Özel Bostancı Doğa Ortaokulu
  2. Özel Ataşehir Bilfen Ortaokulu
  3. Özel Denizatı Ortaokulu

 

Genç Kızlar Grubunda;

  1. Özel Fenerbahçe Spor Kulübü Anadolu Lisesi
  2. Özel Bostancı Doğa Anadolu Lisesi
  3. Özel Ataşehir Doğa Anadolu Lisesi

 

Genç Erkekler Grubunda;

  1. Özel Bostancı Doğa Anadolu Lisesi
  2. TEB Ataşehir Anadolu Lisesi
  3. Ataşehir Anadolu Lisesi

 

 

 

 

 

Futsal Turnuvası, 18.04.2013-08.05.2013 tarihleri arası Celal Yardımcı Ortaokulu spor salonunda oynandığı ve sonuçlarının şu şekilde olduğu öğrenildi;

KÜÇÜK ERKEK                  

  1.  Kadriya-Faik Koparan Ortaokulu
  2. Pirireis Ortaokulu
  3. Çağrıbey Ortaokulu

YILDIZ KIZ           

1.       Celal Yardımcı Ortaokulu

2.       Mustafa Öncel Ortaokulu

3.       Ali İhsan Hayırlıoğlu Ortaokulu

YILDIZ ERKEK

1.       Celal Yardımcı Ortaokulu

2.       Kanuni Sultan Süleyman Ortaokulu

3.       Akşemseddin Ortaokulu

GENÇ KIZ

1.       Mevlana Kız Meslek Lisesi

2.       Mehmet Rauf Lisesi

3.       Esatpaşa Ticaret Meslek Lisesi

GENÇ ERKEK

1.       Nuri Cıngıllıoğlu Lisesi

2.       Remzi Bayraktar Ticaret Meslek Lisesi

3.       Mehmet Rauf Lisesi

 

 

 

07.05.2013-08.05.2013 tarihleri arası Zübeyde Hanım Öğretmenevi Salonunda yapıldı.

MİNİKLER

1.       Özel Ataşehir Doğa Ortaokulu

2.       Kayışdağı Arifpaşa İlkokulu-Ortaokulu

3.       Özel Bostancı Doğa Ortaokulu

KÜÇÜKLER

  1. Özel Denizatı Ortaokulu
  2. Mustafa Zeki Demir Ortaokulu
  3. Esatpaşa İmam Hatip Ortaokulu

YILDIZLAR

  1. Kayışdağı Arifpaşa İlkokulu-Ortaokulu
  2. Özel Denizatı Ortaokulu
  3. Kadriye-Faik Koparan Ortaokulu

GENÇLER

1.       Habire Yahşi Anadolu Lisesi

2.       Özel Denizatı Anadolu Lisesi

3.       Ataşehir Anadolu Lisesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MASA TENİSİ TURNUVASI SONUÇLARI

16.04.2013-17.04.2013 tarihleri arası Veteran Masa Tenisçileri Derneği Spor Salonunda oynanan müsabakalrın sonuçları;

KÜÇÜK KIZ

  1. Yahya Kemal Beyatlı Ortaokulu
  2. Özel Yönder Ortaokulu
  3. Özel Ataşehir Doğa Ortaokulu

KÜÇÜK ERKEK

  1. Özel Yönder Ortaokulu
  2. Kadriye Faik Koparan Ortaokulu
  3. Özel Ataşehir Adıgüzel Ortaokulu

YILDIZ KIZ

  1. Mustafa Öncel Ortaokulu
  2. Celal Yardımcı Ortaokulu
  3. Aydın Doğan Ortaokulu

YILDIZ ERKEK

  1. Özel Ataşehir Bilfen Ortaokulu
  2. Çağrıbey Ortaokulu
  3. Aydın Doğan Ortaokulu

GENÇ KIZ

  1. Mehmet Rauf Lisesi
  2. Özel Eğitim Meslek Lisesi
  3. Ataşehir Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEK

  1. Prof. Faik Somer G.S. ve Spor Lisesi
  2. Habire Yahşi Anadolu Lisesi
  3. Ataşehir Anadolu Lisesi

 

 

 

 

 

 

 

VOLEYBOLTURNUVASI SONUÇLARI

Küçükler 10.05.2013-16.05.2013 tarihlerinde Teb Ataşehir Ortaokulu spor salonunda oynandı.

KÜÇÜK KIZ

1.            TEB Ataşehir Ortaokulu

2.            Özel Denizatı Ortaokulu

3.            Özel Ataşehir Bilfen Ortaokulu

KÜÇÜK ERKEK                  

1.            Orhan Veli Ortaokulu

2.            Halil Atamavcı Ortaokulu

3.            Özel Ataşehir Bilfen Ortaokulu

Yıldızlar ve Gençler  06.05.2013-24.05.2013 tarihlerinde Esatpaşa İmam Hatip Lisesi spor salonunda oynandı.

YILDIZ KIZ

1.            TEB Ataşehir Ortaokulu

2.            Özel Denizatı Ortaokulu

3.            Sait Cordan Ortaokulu

YILDIZ ERKEK

1.            Orhan Veli Ortaokulu

2.            Celal Yardımcı Ortaokulu

3.            Halil Atamavcı Ortaokulu

GENÇ KIZ

1.            Özel Bostancı Doğa Anadolu Lisesi

2.            Özel Ataşehir Doğa Anadolu Lisesi

3.            Mehmet Rauf Lisesi

GENÇ ERKEK

1.            Mehmet Rauf Lisesi

2.            TEB Ataşehir Anadolu Lisesi

3.            Habire Yahşi Anadolu Lisesi

  1. Celal Yardımcı Ortaokulu
  2. Ali İhsan Hayırlıoğlu Ortaokulu
  3. Mustafa Öncel Ortaokulu

KÜÇÜK ERKEK

  1. Celal Yardımcı Ortaokulu
  2. Ali İhsan Hayırlıoğlu Ortaokulu
  3. Mustafa Öncel Ortaokulu

YILDIZ KIZ

  1. Celal Yardımcı Ortaokulu
  2. Mustafa Öncel Ortaokulu
  3. Akşemseddin Ortaokulu

YILDIZ ERKEK

  1. Mustafa Öncel Ortaokulu
  2. Celal Yardımcı Ortaokulu
  3. Akşemseddin Ortaokulu

GENÇ KIZ

  1. Mevlana Kız Meslek Lisesi
  2. Mehmet Rauf Lisesi
  3. TEB Ataşehir Anadolu Lisesi

GENÇ ERKEK

  1. Esatpaşa Ticaret Meslek Lisesi
  2. Nuri Cıngıllıoğlu Lisesi
  3. Mehmet Rauf Lisesi

 Haber ve Görseller: Mahmut Koyunoğlu



 |  Bu haber 2938 defa okunmuştur.

Paylaş

Spor  KATEGORYSYNDEN HABERLER

Ataşehir Çamolukspor fren yaptı

Ataşehir Çamolukspor fren yaptı Süper Amatör Lig 3.Grup’ta mücadelen eden Ataşehir Çamolukspor ile Küçükköyspor arasındaki maç, 14 Eylül tarihinde ...

Trabzonspor-Fenerbahçe maçı 0-0 bitti

Trabzonspor-Fenerbahçe maçı 0-0 bitti Trabzonspor-Fenerbahçe maçı 0-0 bitti

Trabzon caddeleri bordo-mavi

Trabzon caddeleri bordo-mavi Süper Lig'de bu akşam oynanan Trabzonspor-Fenerbahçe maçı öncesi Trabzon caddeleri bordo-mavi renklere büründü.

Ataşehir’de Kış spor okulları başlıyor

Ataşehir’de Kış spor okulları başlıyor Ataşehir Belediyesi’nin her yıl düzenlediği “Kış Spor Okulu” kayıtları 15 Eylül Pazartesi günü başlıyor. Ataşeh...

Ataşehir Çamolukspor sezonu 3-1'lik skorla açtı

Ataşehir Çamolukspor sezonu 3-1'lik skorla açtı Süper Amatör Lig'deki ilk maçını bugün saat 15.00'de Maltepe Başıbüyük Sahası'nda Özalibeyköyspor ile ...

Ataşehir Çamolukspor bugün sezonun ilk maçına çıkıyor

Ataşehir Çamolukspor bugün sezonun ilk maçına çıkıyor Başkanlığını Ekrem Köse'nin yaptığı Ataşehir Çamolukspor Süper Amatör Lig'deki ilk maçını bugün saat 15.00&...

Kadın A Milli Takımı’nın 18 oyuncusundan 6’sı Ataşehirli

Kadın A Milli Takımı’nın 18 oyuncusundan 6’sı Ataşehirli Kadın A Milli Takımı’nda yer alan sporculardan 18’sinden 6’sı Ataşehir Belediye Spor’da oynayan oyunculardan oluşuy...

Gazzeli çocuklara spor terapisi

Gazzeli çocuklara spor terapisi Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü’nün davetlisi olarak İstanbul’da bulunan Filistin Yıldız Taekwondo Takımı, kafile ba...

File'nin Sultanları'ndan tarihi zafer

File'nin Sultanları'ndan tarihi zafer Japonya'da düzenlelen DÜnya Gran Prix'si ilk maçında Filenin Sultanları, kadın voleybolunda fırtına gib...
Korkut AKIN Korkut AKIN
Sinemamız 100 yaşında!
A. Bahçekapılı A. Bahçekapılı
Merhaba Ağustos 2014!
Oktay EKİNCİ Oktay EKİNCİ
Oktay Ekinci yazdı; Bayramlarımız hakkında...
Necati GÜNGÖR Necati GÜNGÖR
Hz. Muhammed’in Verdiği Şiir Ödülü İstanbul’da!
H. SAATÇİOĞLU H. SAATÇİOĞLU
Batı Karadeniz'deki Cennetlerden: Amasra
Hüseyin ATABAŞ Hüseyin ATABAŞ
“Avrupa Kültür Başkenti İstanbul 2010”un Ardından...

  •  
  •  
  •  

Tüm videolar

  Yavuz Bingöl Ataşehir'de...
 

Yavuz Bingöl Ataşehi

İzlenme:2464

   
  Nimetullah Topu'nun basın toplantısı
 

Nimetullah Topu'

İzlenme:2656

   
  Mustafa Sarıgül Ataşehir'de...
 

Mustafa Sarıgül Ataş

İzlenme:2606

   
  Hıfzı Topuz
 

Hıfzı Topuz

İzlenme:2822

   

Tüm fotoğraflar

  İstanbul Boğazı'nda 90. yıl Cumhuriyet kutlaması
 

İstanbul Boğazı'

İzlenme:0

   
  Şehit Öğretmen Hasan Akan İlköğretim Okulu Eğitim yılı açılışı 2013
 

Şehit Öğretmen Hasan

İzlenme:0

   
  Ataşehir TEB İlkokul ve Ortaöğretim eğitim yılı açılış 2013
 

Ataşehir TEB İlkokul

İzlenme:0

   
  Kayışdağıspor'dan Ataşehir Belediyesi'ne plaket...
 

Kayışdağıspor'da

İzlenme:0

   

ANKET

Erken seçim yapılsın mı?



Tüm Anketler

HAVA DURUMU